SunFlare Co., Ltd.

Global Interface & Solutions

SunFlare, çeviri ofisi olarak yıllar içinde edindiği iyi itibarı ile fikri konularda müşterileri için güvenilir bir ortak olma konusunda kararlılığını korumaktadır.
Faaliyet gösterdikleri alan ne olursa olsun, tüm şirketlere belgelere ilişkin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, kapsamlı hizmetler sunuyoruz.
Belgeler ile ilgili zorlukları hızlı ve doğru bir şekilde tanımlayarak ve çözümleyerek müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmekteyiz.

ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikalıdır

Müşterilerimizin belgelerle ilgili ihtiyaçları oldukça çeşitli olabilmektedir. Gizli müşteri verilerinin alınması ve teslimatı için sağlam bir güvenlik çerçevesine sahip olduğumuzdan ve en yüksek kalitede çözümler sunduğumuzdan emin olmak için bir dizi uluslararası yönetim sistemine uyum sağlamaktayız.

Birçok farklı sektör, iş dalı ve alanda deneyim

Güvenilir iş ortağı olarak edindiğimiz itibarı korumamız için müşterilerimizin karşı karşıya kaldığı zorluklara karşı en iyi çözümleri sunmak üzere sektör ve alan uzmanlarından oluşan ekiplerimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

90’i aşkın dilde yetkinlik

Bir şirketin, faaliyet kapsamını küresel ölçekte genişletebilmesi için ilgili ülkelerin dilleri ve kültürlerine aşinalık kazanması şarttır. Bu da ticari açıdan çok pratik bir yaklaşım olmayacaktır. Ancak SunFlare bünyesinde ilgili dillerin kullanıldığı alanların kültürlerine aşina olan, 90’in üzerinde dilde yetkinlik sahibi uzmanlar bulunmaktadır. Bu uzmanlar, müşterilerimize küresel bir işletme olarak başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları özel odaklı desteği uygun zamanda sunabilmektedir. Uzmanlarımız, alana özgü bilgilerin yanı sıra mükemmel dil becerilerine sahiptir; bu da yasal belgeler, dergi makaleleri ve düzenleyici kurum başvuruları gibi yüksek düzeyde uzmanlık gerektiren belgeler için yüksek kaliteli hizmetleri hızlı bir şekilde sunabilmemizi sağlamaktadır.

Kurumsal Profil

Kurumsal Ad

SunFlare Co., Ltd.

Kurulduğu tarih:

1 Ağustos 1971

Adres

Tokyo Merkez Ofisi:
Shinjuku Hirose Bldg., 4-7 Yotsuya, Shinjuku-ku,
Tokyo 160-0004, Japonya

Temsilci Direktör

Hiroyuki Sasai

İşletmeler

Belgeler

 • Çeviri
 • Yerelleştirme
 • Yazım (teknik ve tıbbi)
 • Kreatif hizmetler (tasarım, DTP, web ve video)

Danışmanlık

 • Belge danışmanlığı
 • Araştırma (kanunlar, yönetmelikler, standartlar ve patentler)
 • Dosyalama ve başvuru desteği (patentler, düzenleyici kurum ilişkileri ve tıbbi cihazlar)

Eğitim ve alıştırma

 • SunFlare Akademisi
 • Çevirmen Yeterlik Sınavı (TQE)
 • Kurumsal eğitim
 • Seminerler (patentler ve tıbbi cihazlar)

Sertifikalandırma

ISO 27001, ISO 9001, ISO 17100 ve Gizlilik İşareti (JIPDEC)
Tip II Tıbbi Cihazlar için Pazarlama İzni Sahibi Ruhsatı

Back to Top