SunFlare Co., Ltd.

Global Interface & Solutions

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży tłumaczeniowej, firma SunFlare pozostaje zaufanym partnerem intelektualnym dla swoich klientów.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dokumentacji, opracowane z myślą o potrzebach firm ze wszystkich sektorów biznesowych.
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania poprzez szybką i precyzyjną identyfikację i rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z prowadzeniem dokumentacji.

Certyfikacja ISO 27001 i ISO 9001

Nasi klienci mają szereg różnych potrzeb w zakresie dokumentacji. Aby upewnić się, że mamy do dyspozycji stabilny system bezpiecznego odbioru i transferu poufnych danych klienta i że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość, zachowujemy zgodność z szeregiem międzynarodowych systemów zarządzania.

Doświadczenie w wielu branżach, obszarach i dyscyplinach.

Aby pozostać zaufanym partnerem biznesowym naszych klientów, nasi eksperci branżowi i terenowe zespoły specjalistów pracują wspólnie, żeby oferować naszym klientom optymalne rozwiązania w odpowiedzi na napotykane przez nich wyzwania.

Biegłość w ponad 90 językach

Jeśli jakaś firma chciałaby rozwijać działalność na arenie globalnej samodzielnie, musiałaby znać języki i kultury wszystkich swoich rynków docelowych. Oczywiście nie byłoby to zbyt praktyczne podejście do biznesu. Jednak w firmie SunFlare mamy ekspertów specjalizujących się w ponad 90 językach, którzy znają również kulturę miejsca, w którym dany język jest używany. Są oni w stanie zapewnić naszym klientom konkretne, szybkie wsparcie, którego ich firmy potrzebują, żeby odnieść sukces na rynku globalnym. Nasi eksperci mają rozległą wiedzę w swoich dziedzinach, podpartą doskonałymi umiejętnościami językowymi. Pozwala nam to oferować usługi najwyższej jakości w zakresie dokumentacji wymagającej eksperckiej wiedzy, włączając dokumenty prawne, artykuły w czasopismach naukowych i dokumenty dotyczące zastosowań normatywnych.

Profil biznesowy

Nazwa handlowa

SunFlare Co., Ltd.

Data założenia

1 sierpnia 1971 r.

Adres

Siedziba główna w Tokio:
Shinjuku Hirose Bldg., 4-7 Yotsuya, Shinjuku-ku,
Tokyo 160-0004, Japonia

Dyrektor reprezentacyjny

Hiroyuki Sasai

Branża

dokumentacja

 • tłumaczenia
 • lokalizacja
 • pisanie tekstów (technicznych i medycznych)
 • usługi kreatywne (projektowanie, DTP, Internet i video)

doradztwo

 • doradztwo w zakresie dokumentacji
 • badania (prawo, rozporządzenia, normy i patenty)
 • składanie wniosków i wsparcie w procesie składania dokumentacji (patenty, sprawy regulacyjne i wyroby medyczne)

edukacja i szkolenia

 • Akademia SunFlare
 • egzamin kwalifikujący dla tłumaczy – Translator Qualifying Examination (TQE)
 • szkolenia biznesowe
 • seminaria (patenty i wyroby medyczne)

Certyfikacja

ISO 27001, ISO 9001, ISO 17100 i Privacy Mark (JIPDEC)
licencja na wyroby medyczne dla posiadaczy pozwolenia na dopuszczenie do obrotu typu II

Back to Top